Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

Візит Генерального секретаря ЮНВТО до Києва

  30 листопада 2012 року у м. Києві відбувся Київський Міжнародний туристичний форум за участі Генерального секретаря Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) Талеба Ріфаї та Голови Делегації ЄС в Україні Яна Томбінскі.

  Форум пройшов в рамках візиту в Україну Генерального секретаря ЮНВТО Талеба Ріфаї, організованого Державним агентством України з туризму та курортів. У роботі Форуму взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Володимир Корнієнко, Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова, регіональний директор з питань країн Європи ЮНВТО Ізабель Гаранья, а також представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, асоціацій та громадських організацій туристичного спрямування, наукових та навчальних закладів, провідних міжнародних та закордонних організацій в Україні.

  Відкриваючи Форум, Генеральний секретар ЮНВТО Талеб Ріфаї, зокрема, зазначив, що в Україні наразі відчуваються позитивні зрушення у сфері туризму. Він наголосив, що важливим кроком у формуванні передумов для позитивних перетворень в сфері туризму України було реформування системи управління і переведення туризму до реального сектору економіки. Говорячи  про короткострокові завдання, які стоять перед українським туризмом, Генеральний секретар ЮНВТО підтримав плани України щодо проведення масштабних спортивних подій. За його словами, увагу туристів все більше привертають нові туристичні напрямки, і Україна має усі передумови вже найближчими роками стати затребуваною у світовому туризмі країною.

  Учасники Форуму відзначили провідну роль ЮНВТО в забезпеченні розповсюдження позитивного досвіду розвитку туризму в багатьох країнах світу. Ключовим заходом Форуму стало обговорення пріоритетних напрямів подальшого розвитку туризму в Україні до 2022 року. Експерти ЮНВТО міжнародних та закордонних організацій відзначили успішне проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи                 2012 року з футболу,  що зміцнило позитивний імідж України як туристичної країни та спричинило значне зростання популярності України як туристичного напряму.

  У виступах представників міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підкреслювалася необхідність вдосконалення законодавства сфери туризму та курортів, розширення механізмів державної підтримки та стимулювання розвитку індустрії туризму, забезпечення конкурентоспроможності національного туристичного продукту та активізації заходів з його просування на внутрішньому і міжнародному туристичних ринках.

  Експерти міжнародних та закордонних організацій в Україні, асоціацій та громадських організацій туристичного спрямування в своїх виступах поділилися досвідом спільної реалізації проектів у сфері туризму, надали практичні рекомендації щодо подальшого розвитку  туризму в Україні.

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6