About the project   Project activities   People   Fieldwork sites   Publications and scientific activity   Contacts   Relevant links   Home

Участь наших вчених у міжнародній конференції у Москві

23-24 листопада 2012 року у Москві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Раціональне природокористування: традиції та інновації», присвячена 25-річчю кафедри раціонального природокористування  Московського державного університету імені М.В. Ломоносова.

У конференції взяло участь 134 науковці з 9 країн (Росії, України, Білорусі, Казахстану, Китаю, Нідерландів, Сербії, Латвії, В'єтнаму). В роботі конференції брали участь члени Київського відділу Українського Географічного Товариства доценти О. Гладкий, О. Кононенко та А. Мельничук. 

Під час конференції було проведене пленарне засідання та ряд круглих столів. Українські вчені брали участь у обговоренні питань раціонального природокористування, його регіональних, економічних та етнокультурних аспектів, формуванні пропозицій від учасників конференції до наукового співтовариства та органів управління.

На конференції відбувся  прем'єрний на території Росії показ знятого студією Роскосмосу документального фільму «Планета Байкал».

 

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6