Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

ІІ Всеукраїнський географічний науково-практичний форум молодих вчених

З 7 по 13 травня двадцять дев’ять молодих географів зібралися на Херсонщині, щоб взяти участь у ІІ Всеукраїнському географічному науково-практичному форумі молодих вчених.

 Захід проведено за ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Приймаючою стороною ГеоФоруму виступив Херсонський державний університет. Декан факультету біології, географії та екології Пилипенко Ігор Олегович та студенти-активісти факультету доклали максимум зусиль, щоб провести захід на найвищому рівні.

У ГеоФорумі взяли участь студенти та аспіранти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Херсонського державного університету, Таврійського національного університету імені В.Вернадського, Харківського національного університету імені В.Каразіна, Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Донбаської національної академії будівництва та архітектури, Інституту географії НАН України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Білоруського державного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Урочисте відкриття ГеоФоруму пройшло 7 травня у Херсонському державному університеті. Згодом учасники мали чудово нагоду оглянути місто Херсон.

У рамках форуму відбувся пішохідний похід в один з найцікавіших національних парків України «Олешківські піски».  Перейшовши другий за розміром піщаний масив в Європі, учасники Форуму були доставлені на базу відпочинку Херсонського державного університету «Буревісник», що біля селища Лазурне на березі Чорного моря. Там же була чудова можливість потрапити на піщану косу острова Джарилгач.

Заключним етапом Форуму стало відвідання степової частини біосферного заповідника «Асканія-Нова».

Під час усього періоду  ГеоФоруму проводилися лекції, круглі столи, семінари від провідних викладачів та студентів  Паризького  університету «Сорбонна», Московського державного університету імені М.В.Ломоносова, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Херсонського державного університету, у ході яких учасники мали змогу дізнатися багато нового про розвиток сучасної географічної науки, обговорити основні аспекти новітніх географічних досліджень та отримати цінні поради щодо напрямків своєї наукової діяльності.

Форум дав можливість студентам та аспірантам краще познайомитися один з одним, дізнатися про те, чим живуть і в якому напряму розвиваються різні географічні факультети України, Росії, Білорусі та Франції.

Таким чином, ГеоФорум – це крок до об’єднання молодих географів задля спільного творення географічної науки України.

 

 

 

 

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6