Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

Презентація україномовної версії National Geographic

3 квітня 2013 року у Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбулася презентація першого номеру україномовного видання всесвітньовідомого журналу National Geographic, який вийшов друком 28 березня. Це вже 38-ме видання журналу місцевою мовою.

Презентацію відкрив виконавчий віце-президент Національного географічного товариства Терренс Адамсон, який висловив надію, що україномовне видання знайде гідне місце в родині National Geographic. Він нагадав, що перші фоторепортажі з України були представлені в журналі ще 1918 року. З вітальним словом звернулися також генеральний директор Sanoma Media Україна Юлія Стефанидина та головний редактор National Geographic Україна Ольга Вальчишен.

На презентації були присутні київські географи – директор Інституту географії НАН України, віце-президент УГТ, академік Леонід Руденко, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Костянтин Мезенцев та вчений секретар Інституту географії НАН України Євгенія Маруняк.

Цього року National Geographic та Національне географічне товариство святкують 125-річний ювілей. З нагоди ювілею та запуску україномовного видання з 4 до 14 квітня в Музеї проходитиме виставка „50 видатних фотографій National Geographic”.

На виставці представлені найбільш пам’ятні фотографії журналу за всю його історію та розкрито особливості й умови їх створення. Зокрема, можна побачити незабутні знімки афганської дівчинки та палаючих нафтових полів Стіва Мак-Каррі, Мекки Томаса Аберкромбі, Віндзорського замку Джеймса Стенфілда, Московського Кремля Сема Абелля тощо. 

                 

“Afghan Girl” by Steve McCurry                                                         

 

            

“Plastic in Albatross” by David Littschwager and Susan Middleton

 “Kuwait Oil Fire” by Steve McCurry

“Windsor Castle in Snow” by James L. Stanfield

„Pears in Window, Moscow” by Sam Abell

„Mecca, Saudi Arabia 1965” by Thomas Abercrombie

„Camels Crossing the Sahara” by Chris Johns

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6