Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

Міжнародна наукова конференція «Реконфігурація міст на пострадянському просторі»

26-28 вересня 2013 року у Мінську відбулася міжнародна наукова конференція "Реконфігурація міст на пострадянському просторі"

На базі Білоруського науково-дослідного і проектного інституту містобудування в рамках конференції, організованої дослідницькою асоціацією з вивчення трансформації міст на пострадянському просторі ira-urbаn, відбулися робоча зустріч учасників з України, Росії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Німеччини, Франції, а також круглий стіл «Перспективи і конфлікти розвитку житлових районів у містах на пострадянському просторі».

В заходах дослідницької асоціації ira-urbаn від України взяли участь київські географи Костянтин Мезенцев та Іван Савчук, а також представник Асоціації міст України від Львівщини Віталій Загайний.

Учасники робочої зустрічі обговорили перспективи створення баз даних та публікацій з питань розвитку міст на пострадянському просторі, представили результати досліджень щодо «зонтичного» проекту «Сильні та слабкі міста», а також підпроектів «Міські окраїни», «Житловий комплекс міста», «Міські конфлікти».

Велику зацікавленість викликала оглядова наукова екскурсія «Тренди і проблеми міського та приміського розвитку Мінська», в ході якої були відвідані райони нової житлової та громадської забудови у Мінську, місто-супутник Лагойськ, аграрні містечка навколо столиці Білорусі, а також Музей народної архітектури і побуту. Екскурсію провели нинішній та багаторічний головні архітектори Мінська Александр Петров та Ярослав Ліневич. 


 

 

Новий палац Президента Республіки Білорусь

Нове студентське містечко у Мінську

Передмістя Мінська

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6