Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

ВІДОЗВА ГЕОГРАФІВ МІСТА КИЄВА

  І на оновленій землі      

                                                                 Врага не буде супостата,     

                                                                                                А буде син, і буде мати,   

                                                                                                  І будуть люди на Землі.    

                                                                           Тарас Шевченко

 

ВІДОЗВА  ГЕОГРАФІВ  МІСТА  КИЄВА

    Події останніх місяців стали найдраматичнішими в сучасній історії України. У нас на пам’яті живих ще не було такого, щоб людей так безжально розстрілювали на вулицях, щоб настільки була корумпована і розкрадена владою країна, щоб так гостро стояла загроза втрати державою цілісності.

    Таку ціну заплатив український народ за свою помилку, допустивши до влади злочинців. Така трагічна плата пасіонарних українців за вибір європейської цивілізації.

    Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за цивілізоване май­бутнє країни, за звільнення українського суспільства від анти­народної корумпованої влади – і сумуємо за ними. Поміж героїв Небесної Cотні – Микола Дзявульський, вчитель географії з Шепетівки, та Ігор Костенко, студент географічного факуль­тету Львівського національного університету імені Івана Франка.

   На черзі нове і, можливо, не єдине випробування народу і держави України. Тривають антиукраїнські провокації й ганебні спекуляції. Маємо зберігати пильність і стійкість. В Україні відсутні об’єктивні причини для громадянських і між­регіональних протистоянь, для сепаратизму та іноземної інтервенції.

    Закликаємо всіх колег-географів Києва, Київщини та інших регіонів України підтримати правове, демократичне, європей­ське волевиявлення українського народу. Майбутнє України – в колі цивілізованих держав Європи.

  27.02.2014

 Науковці, вчителі та фахівці

Київського відділу Українського географічного товарситва

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6