Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

Міжнародна конференція «Міграції між Східними партнерами (Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) та Вишеградськими країнами»

  5 листопада у Будапешті на базі Інституту географічних досліджень відбулася конференція, присвячена проблемам міграції між Білоруссю, Грузією, Молдовою, Україною та Вишеградськими країнами.

   Учасників конференції привітав директор Інституту географічних досліджень К. Кочіш. Д. Карачоні та А.Ерош (Інститут географічних досліджень Угорської академії наук) охарактеризували напрями міграційних досліджень в Угорщині та Інституті, окреслили коло питань для дискусії.

   Стан міграційних досліджень та результати реалізації дослідницьких проектів у даній сфері у Вишеградських країнах охарактеризували М. Лесінська (Варшавський університет), Д. Дрбоглав (Карлів університет, Прага), В. Лауко та Л. Толмаці (Університет Коменіуса, Братислава). Досвід міграційних досліджень в країнах – Східних партнерах розкрили Є. Антіпова та Л.Фокєєва (Білоруський державний університет), Й. Салуквадзе (Тбіліський університет), Г.Підгрушний (Інститут географії НАНУ), К. Мезенцев (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та В. Андерсон (Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова), А. Кривенко (Придністровський університет імені Тараса Шевченка). 

   В ході дискусії учасники конференції акцентували увагу на необхідності вивчення циркуляційної міграції між Східними партнерами та вишеградськими країнами, її правових, інституційних та географічних аспектів. На особливу увагу заслуговує міграція молоді з метою навчання.

 

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6