Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

Українські географи виграли право на проведення міжнародної конференції

Географи Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара виграли право на проведення VII міжнародної конференції з урбаністичної географії посткомуністичних країн.

Кафедра економічної та соціальної географії та лабораторія регіональних проблем економіки і політики Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з кафедрою фізичної та економічної географії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара виграли право на проведення міжнародного наукового форуму – Сьомої міжнародної конференції з урбаністичної географії посткомуністичних країн CATference.

CAT – Cities after Transition – це відкрита наукова спільнота, що об’єднує дослідників постсоціалістичних міст з провідних університетів Великої Британії, Німеччини, Нідерландів, Австрії, Швейцарії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, України, Румунії, Італії, Греції, Албанії, Росії, Грузії, Вірменії, США.

Конференції з урбаністичної географії посткомуністичних країн CATference проводяться кожні два роки. Місце проведення визначається шляхом таємного голосування всіх учасників. Конференції CATference проводилися у Лунді (Швеція, 2005 р.), Стокгольмі-Таллінні (2007 р.), Тарту (Естонія, 2009 р.), Бухаресті (Румунія, 2011 р.), Тбілісі (Грузія, 2013 р.), Празі (Чехія, 2015 р.).

На останній конференції у Празі у вересні 2015 року заявку на проведення конференції представив професор кафедри економічної та соціальної географії Костянтин Мезенцев. Також були подані заявки від міст Будапешт, Лейпциг, Краків та Вільнюс. Українська заявка набрала найбільшу кількість голосів.

Проведення конференції з урбаністичної географії посткомуністичних країн CATference у Києві та Дніпропетровську планується 26-29 вересня 2017 року. 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6