Українська English

Home   About us   Science   Periodicals   Photo Gallery   Сontacts   Conferences   Research projects   UKRGEOPOL

День туризму

   27 вересня з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у Києві відбулася низка святкових заходів та урочистих засідань. 

 У Клубі Кабінету Міністрів України з привітанням виступила голова Державного агентства України з туризму та курортів О. Шаповалова. В рамках урочистого засідання відбулося нагородження переможців всеукраїнських конкурсів на кращу туристичну фотографію, на кращий туристичний інформаційний центр та на кращий журналістський матеріал на туристичну тему. У нагороджені взяв участь Голова Київського відділу УГТ, заступник Голови науково-технічної ради Дертуризмкурорту К. Мезенцев. Серед переможців – киянин О. Жарій за фотографії «Кам’янець-Подільський, краєвид з повітряної кулі», «Кам’янець-Подільський. Стара фортеця». Усім переможцям вручено призи «Бурштинова країна» і дипломи учасника Конкурсу. Фотографії, представлені на конкурс, розміщено на офіційному сайті Держтуризмкурорту у рубриці Фотогалерея.

  В Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на географічному факультеті також відбулись святкування з нагоди Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні. Викладачів та студентів географічного факультету тепло привітали зі святом керівництво Університету, завідувач кафедри країнознавства та туризму О. Любіцева, відомий письменник А. Курков, віце-президент Туристичної палати України О. Соколова. Відбулися святкові заходи за участю студентських художніх колективів та виконавців.

 

 

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6