About the project   Project activities   People   Fieldwork sites   Publications and scientific activity   Contacts   Relevant links   Home

Перспективи міжнародного співробітництва

У червні 2015 року київські географи обговорили перспективи міжнародного співробітництва з японськими та угорськими колегами щодо соціально-економічних та екологічних трансформацій територій, які постраждали від аварій на атомних електростанціях.

Зокрема, з українського боку в дискусіях брали участь Костянтин Мезенцев, Олександр Дмитрук, Григорій Підгрушний, Наталія Мезенцева.

Професор Університету Хоккайдо Осаму Ієда, фахівець із порівняльних досліджень соціально-економічного і територіального розвитку країн Східної Європи, розповів про виконання дослідницького проекту із порівняння змін територій, що постраждали від аварій на АЕС Фукусіми та Чорнобиля, та можливості залучення українських географів. Науковий співробітник Інституту географії Угорської академії наук доктор Давид Карачоні, фахівець із географії сільської місцевості, запропонував ключові напрями спільних порівняльних досліджень змін сільської місцевості у зоні впливу АЕС. 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6