About the project   Project activities   People   Fieldwork sites   Publications and scientific activity   Contacts   Relevant links   Home

Географічна освіта і наука в Україні

26-27 листопада 2015 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася наукова конференція «Географічна освіта і наука в Україні».

На пленарному засіданні проблеми географічної освіти висвітлили Петро Шищенко, який розповів про Міжнародну хартію географічної освіти, Олександр Дмитрук – про європейський досвід стандартизації базової географічної освіти, Микола Барановський – про проблеми у викладанні шкільного та вузівського курсів «Економічної та соціальної географії України». Проблем природничої географії торкнувся Валерій Петлін, суспільної географії – Костянтин Мезенцев. Окремі наукові концепції географічних досліджень розкрили Володимир Воровка (парадинамічна ландшафтна система), Ігор Пилипенко (периферія та периферійність), Дар’я Мальчикова (геопланування сільської місцевості), Олена Кононенко (екологоорієнтований розвиток міста). Анатолій Мельничук поділився досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи та формування територіальних громад у Київській області. В ході секційних доповідей обговорювалося широке коло питань фізичної та суспільної географії, гідрометеорології та картографії. 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6